Oferta Pracy w Korpusie Służby Cywilnej - Ogłoszenia wygasłe - Komenda Miejska Policji w Jaworznie

Biuletyn Informacji Publicznej

Ogłoszenia wygasłe

Oferta Pracy w Korpusie Służby Cywilnej

  • Ogłoszenie nr: 160971

  • Data ukazania się ogłoszenia: 19 czerwca 2014 r.

Komenda Miejska Policji w Jaworznie

  • Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów na stanowisko:

  • inspektor do spraw obsługi informatycznej KMP Jaworzno

  • w Zespole Łączności i Informatyki KMP Jaworzno

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

43-600 Jaworzno ul. Narutowicza 1

Miejsce wykonywania pracy:

  • Jaworzno

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • obsługa operatorska systemów informatycznych

  • eksploatacja i wdrażanie specjalistycznych systemów informatycznych dystrybuowanych centralnie oraz nadzór nad ich funkcjonowaniem

  • koordynowanie i wyposażanie pozostałych komórek organizacyjnych jednostki w sprzęt komputerowy, sieciowy i oprogramowanie

  • prowadzenie ewidencji materiałowo sprzętowej dotyczącej sprzętu ,materiałów oraz oprogramowania

  • zarządzanie serwisem internetowym oraz administrowanie Biuletynem Informacji Publicznej KMP

  • administrowanie stanowiskiem komputerowym Systemu Opracowania Dokumentów Niejawnych

  • dokonywanie drobnych napraw sprzętu komputerowego

  • współpraca z Wydziałem Teleinformatyki KWP Katowice

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

praca w zespole ludzi, wyjazdy służbowe, wysiłek fizyczny

Miejsce i otoczenie organizacyjno - techniczne stanowiska pracy
Praca w pomieszczeniu biurowym przy komputerze, urządzenia pomiarowe, kurz. Budynek nie jest przystosowany do poruszania się osób niepełnosprawnych

Inne
praca w systemie ośmiogodzinnym, dwuzmianowa, przy oświetleniu dziennym i sztucznym. Praca w warunkach biurowych w klimacie zimnym i gorącym

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie w kierunku informatycznym, teleinformatycznym

  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze związanym z informatyką i obsługą informatyczną

  • pozostałe wymagania niezbędne:

    • samodzielność, szybkość nauki

    • biegła znajomość zagadnień dotyczących obsługi systemów komputerowych, aplikacji i baz danych

    • komunikatywność, praca zespołowa

  • życiorys i list motywacyjny

  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych

  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego

  • oświadczenie lustracyjne lub informacja o złożeniu oświadczenia lustracyjnego, zgodnie z art. 7 ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U. z 2013 r., poz. 1388) - dotyczy kandydatów urodzonych przed 1 sierpnia 1972 r.

  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "tajne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. Nr 182, poz. 1228),

  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe - świadectwa pracy, umowa z aktualnego miejsca pracy, zakresy obowiązków

Termin składania dokumentów:

04-07-2014

Miejsce składania dokumentów:

Komenda Miejska Policji w Jaworznie ul. Narutowicza 1

wynagrodzenie 1680,83 brutto + dodatek z tytułu wysługi lat pracy od 5 do 20 % wynagrodzenia zasadniczego

Wytworzył/Odpowiada:

Komendant Miejski Policji

jednostka organizacyjna:

Udostępnił:

Robert Śmigielski

komórka organizacyjna:

Zespół Kadr i Szkolenia

Wprowadzono:

18-06-2014

Metryczka

Data publikacji : 18.06.2014
Data modyfikacji : 18.06.2014
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Krzysztof Ślusarczyk